Menu Zamknij

Domy jednorodzinne

domy jednorodzinne

Budownictwo jednorodzinne to część naszej oferty dedykowana szczególnie inwestorom instytucjonalnym, posiadającym nieruchomości gruntowe. Oferta ta jest również skierowana do inwestorów chcących nabyć tego typu nieruchomości w ramach współpracy z naszą firmą, aby móc wybudować osiedle domów jednorodzinnych, a następnie sprzedać je Klientom indywidualnym. W segmencie tym skupiamy się przede wszystkim na aspektach, na których znamy się najlepiej – projektowaniu, dostawie i montażu elementów prefabrykowanych.

domy jednorodzinne

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Już od niemal pięćdziesięciu lat firma Pekabex Development wyznacza kolejne standardy na rynku budowlanym. Każdego roku do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejni inwestorzy, klienci indywidualni oraz zarządy miast, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Gotowe domy do zamieszkania oferowane przez naszą firmę to gwarancja nie tylko pięknej, nowoczesnej architektury, ale także ekologicznych rozwiązań. Gwarantujemy realizację wymarzonego domu w najnowszych technologiach, zgodnie z najwyższymi standardami i, co ważne, z uwzględnieniem opracowanego i zatwierdzonego na etapie projektowania harmonogramu. Klienci, którzy powierzają nam budowę osiedli domów jednorodzinnych doceniają nasz profesjonalizm, szybkość budowy, dzięki zastosowaniu elementów prefabrykowanych oraz najwyższą jakość naszych produktów, niedostępną przy zastosowaniu technologii tradycyjnej.

 

Budownictwo pasywne Pekabex

Zasadniczą ideą, którą kieruje się budownictwo pasywne, jest utrzymanie niskiego zapotrzebowania na ciepło. Nie może ono bowiem przekraczać 15 kilowatogodzin na metr kwadratowy rocznie. Szacuje się, że budynki tego typu potrzebują aż o siedem razy mniej energii do ogrzania pomieszczeń, niż budownictwo standardowe. Dzięki temu, dom staje się bardziej ekologiczny, zaś jego eksploatacja – zauważalnie mniej kosztowna dla domowników.

Z tego też powodu, niezwykle istotne jest wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, aby wybudowany budynek faktycznie mógł oferować wszystkie korzyści, przypisywane domom pasywnym. Technologia budownictwa prefabrykowanego, którą stosujemy w naszych realizacjach, idzie w parze z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wentylacji, ogrzewania czy sterowania inteligentnym domem. Każdy z elementów jest dokładnie projektowany i wytwarzany w naszych zakładach, pod okiem ekspertów z wieloletnim stażem. Kluczowy element budownictwa pasywnego, okna, są produkowane w tym samym czasie i umieszczane na swoim miejscu już w samej fabryce.

Dzięki nowoczesnemu charakterowi takiego budownictwa, domy prefabrykowane Pekabex powstają znacznie szybciej. Po dostarczeniu elementów na plac budowy, konieczny jest jedynie prawidłowy ich montaż. Przekłada się to zarazem na oszczędności nie tylko finansowe, ale też czasowe. Postęp w dziedzinie budownictwa pasywnego pozwolił nam jednocześnie na wzbogacenie naszej oferty o niestandardowe architektonicznie projekty. Z pewnością pozwolą Wam one na zlecenie budowy wyjątkowego, nowoczesnego domu!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli poszukują Państwo gotowych domów do zamieszkania, odznaczających się ekologicznym podejściem, nowoczesną architekturą oraz ergonomią eksploatacji, zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą. Stawiamy na elegancki i ponadczasowy design oraz staranny detal wykończenia. Naszym zdaniem, to właśnie te cechy tworzą niepowtarzalny klimat i wpływają na generalną ocenę całego budynku. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości potwierdzające renomę, którą już od wielu lat cieszymy się na polskim rynku. Zapewniamy najszybszą możliwą realizację zleconych projektów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszych specjalistów!