Menu Zamknij

Doradztwo budowlane

doradztwo budowlane

W Pekabex dobrze wiemy jak złożonym procesem jest budownictwo. Wymaga się tu bowiem odpowiedniego uwzględnienia wszystkich wydatków, właściwego podejmowania decyzji oraz cierpliwości. Z tego powodu, nasza firma oferuje Państwu profesjonalne doradztwo budowlane, przeznaczone dla Klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteśmy największą polską firmą, zajmującą się budownictwem opartym na prefabrykacji, zapewniającą dostęp do rozbudowanej kadry ekspertów w wielu dziedzinach, związanych z nieruchomościami i budownictwem.

doradztwo budowlane

Komu poleca się takie usługi?

Z doradztwa budowlanego powinny skorzystać przede wszystkim osoby niezwiązane bezpośrednio z branżą budowlaną, którym brakuje jednocześnie czasu wolnego. To dwa główne czynniki, które utrudniają klientom dokładne zaplanowanie inwestycji. Konieczne jest tu chociażby dobranie właściwych materiałów, uzyskania pozwolenia na budowę oraz kredyt hipoteczny, sporządzenie kosztorysu czy też dokładne zaplanowanie harmonogramu.

Jako wieloletni specjaliści, działający na rynku budowlanym już od 1972 roku, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby ukończony projekt spełniał wszystkie oczekiwania oraz przyjęte normy.

Czym się zajmujemy?

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu w załatwieniu wszystkich spraw związanych z budownictwem. Wspólnie z Klientem dobieramy optymalny projekt, po czym, jeśli zachodzi taka potrzeba, dokonujemy w nim zmian szytych na miarę. Doradzamy także w kwestii wyboru najlepszych materiałów, dzięki którym projekt pozostanie wytrzymały i bezpieczny dla jego użytkowników. Rozpisujemy budżet całej inwestycji, opracowując także harmonogram prac. Pomagamy w uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, a także dobieramy najlepszy możliwy zespół realizacji.

Gorąco zapraszamy wszystkich Klientów do skontaktowania się z naszym działem doradztwa budowlanego. Zapewniamy pełen profesjonalizm, oparty na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym śledzeniu trendów i zmian na rynku budowlanym. Zadzwoń do nas już dziś i opowiedz o swoich planach budowlanych – wspólnie zadbamy o to, aby każdy z nich stał się rzeczywistością!