Menu Zamknij

Hale na sprzedaż i wynajem

hale na wynajem

Budowa dużych hal magazynowych czy hal produkcyjnych to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga czasu, bazy składowania materiałów, sporego zaplecza technicznego i logistycznego. Budowa powierzchni magazynowych czy logistycznych jest szczególnie uciążliwa w dużych miastach, gdzie mamy do czynienia ze zwartą zabudową, codziennym ruchem ulicznym, brakiem odpowiednio dużego miejsca na zaplecze naszej budowy.

My w takich warunkach działamy najlepiej!

hale na wynajem

Dlaczego to właśnie nasze hale są najlepsze?

Firma Pekabex Development istnieje na rynku już od 1972 roku. Analizujemy na bieżąco wymogi klientów i zmieniające się trendy branżowe, aby zawsze pozostać konkurencyjnymi w oczach inwestorów, których interesuje budowa lub wynajem hal produkcyjnych i magazynowych. Nasza firma skupia najlepszych, wieloletnich ekspertów od budownictwa, negocjacji oraz procedur niezbędnych do realizacji projektów. Obecnie, to właśnie my jesteśmy polskim liderem w dziedzinie budownictwa z wykorzystaniem prefabrykatów, zaś nasze nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne łączą w sobie solidność wykonania z ekologicznym podejściem.

 

Zalety prefabrykacji w budownictwie

Proponujemy inwestorom zastosowanie technologii prefabrykacji betonowej oferowanej przez Pekabex. Rozwiązanie to niesie bowiem ze sobą wiele korzyści odczuwalnych zarówno podczas planowania wydatków, jak i użytkowania ukończonego budynku. Przede wszystkim, budowa hali z prefabrykowanych elementów, nawet bardzo dużej, nie wymaga składowania materiałów konstrukcyjnych na placu budowy. Co więcej, hale prefabrykowane budowane są znacznie szybciej, gdyż montowane są z gotowych elementów dostarczanych w dogodnym, ustalonym z Klientem czasie, bezpośrednio na plac budowy. Nowoczesne powierzchnie magazynowe Pekabex to także krótszy czas oczekiwania na zakończenie prac, ponieważ po opuszczeniu fabryki elementy wystarczy zmontować ze sobą, inwestor może uzyskać halę nawet o 40% szybciej. Jednocześnie, budownictwo oparte na prefabrykatach to także niższe koszty towarzyszące sprzedaży hal magazynowych i produkcyjnych. Dzięki temu, do użytku oddany zostaje obiekt ekonomiczny, a zarazem solidny i nowoczesny. W elementach konstrukcyjnych dachu (otwor w dźwigarach) dodatkowo jest możliwość umieszczenia instalacji podsufitowych, bez konieczności zajęcia światła hali

Nowoczesne hale Pekabex składają się z elementów wytwarzanych w naszych fabrykach w  najwyższej jakości. Zależy nam bowiem, aby każdy projekt wiązał się z ergonomią, lepszym zagospodarowaniem przestrzeni (mniejsza liczba słupów dzięki dużym rozpiętościom dachu) oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych, co jest to szczególnie istotne w przypadku wynajmu hal produkcyjnych.

 

Nowoczesne hale magazynowe Pekabex

Zarówno sprzedaż, jak i wynajem hal magazynowych wymagają od nas, aby możliwe było sprostanie wszystkim wymogom naszych Klientów. Z tego też powodu podczas wytwarzania elementów prefabrykowanych przykładamy szczególną uwagę do solidności konstrukcji magazynu. To właśnie od niej zależy, czy towary przechowywane w nowoczesnych powierzchniach magazynowych faktycznie pozostaną nienaruszone.

Szukając partnera oferującego sprzedaż hali magazynowej inwestor powinien zwrócić też uwagę na rodzaj produktów, które mają być składowane w magazynie. Pekabex Development oferuje Państwu szeroką gamę nowoczesnych, elastycznych projektów, przeznaczonych między innymi do przechowywania żywności lub części mechanicznych.

Budynki dostępne w ramach wynajmu hal magazynowych przez naszą firmę odznaczają się także wysoką funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdą zatem Państwo hale wysokie, umożliwiające połączenie dużej pojemności z małą ilością zajmowanych przestrzeni, jak i obiekty położone na przestrzeni dziesiątków metrów kwadratowych.

 

Nowoczesne hale produkcyjne Pekabex

Oprócz nowoczesnych hal magazynowych, nasza firma oferuje też Państwu zróżnicowane hale produkcyjne, powstałe z myślą o różnych gałęziach przemysłu. Projektując nasze hale zawsze staramy się o jak najbardziej optymalne wykorzystanie terenu, na którym ma stanąć obiekt. Wymiary budynku dostosowujemy do konkretnych typów działalności, oferując tym samym sprzedaż hal produkcyjnych, z których korzystać mogą zarówno przedsiębiorstwa mniejsze, jak i duże oraz średnie.

Kolejnym atutem nowoczesnych hal Pekabex jest ich design.. Duże wytrzymałości elementów konstrukcyjnych dachu pozwalają na umieszczenie fotowoltaiki. Zadbaliśmy także o właściwe zaprojektowanie budynku pod kątem instalacji, włącznie z systemami przeciwpożarowymi. Dzięki temu, nasze hale spełniają wszystkie niezbędne wymogi BHP, gwarantujące ich bezpieczeństwo dla każdego z pracowników. Istnieje także możliwość wydzielenia strefy socjalnej i/lub biurowej w hali, na życzenie klienta.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Firma Pekabex oferuje Państwu hale najwyższej jakości, dostosowane do wymogów każdego z przedsiębiorstw. Zapewniamy konkurencyjne ceny zarówno wynajmu, jak i sprzedaży hal produkcyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych partnerów. Wszystkie hale oferowane przez naszą firmę przeszły niezbędne testy, w celu zapewnienia zgodności z polskimi i unijnymi wymogami oraz normami przeciwpożarowymi. Zapraszamy zainteresowanych z całej Polski do skontaktowania się z naszym działem obsługi i przekonania się, dlaczego to właśnie nasze hale uchodzą za najnowocześniejsze w Polsce!