Menu Zamknij

Współpraca z Pekabex Development

współpraca z pekabex development

Pekabex jest najlepszym wyborem na partnera biznesowego. Dzięki naszemu szerokiemu modelowi kompetencyjnemu i własnej produkcji jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować, uzyskać pozwolenia i wybudować, ale również pozyskać finansowanie czy skomercjalizować projekt, tj. zająć się sprzedażą i marketingiem. Proponujemy model biznesowy polegający na podziale dodatkowych zysków ze sprzedaży wynikających z inwestycji, ponad wartość gruntu wniesionego przez Inwestora do projektu.

współpraca z pekabex development

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy obecni na rynku już od 1972 roku i z doświadczenia wiemy jak powinna przebiegać profesjonalna obsługa inwestycji budowlanych, odpowiadających na zmieniające się trendy. Naszą niezawodność doceniły już nie tylko  przedsiębiorstwa i instytucje z dużych polskich miast (zbudowaliśmy m.in. stadiony na EURO2012) i poza granicami kraju. Specjaliści w firmie Pekabex dokładają wszelkich starań, aby każda obsługa inwestycji naszego partnera spełniała wszystkie oczekiwania, owocując tym samym długotrwałym efektem końcowym.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych to także nowoczesne, ekologiczne rozwiązania oparte na prefabrykatach. Dzięki systemom modułowym Pekabex nasi partnerzy osiągną krótki czas budowy (krótszy nawet o 40% od technologii tradycyjnej), dodatkowe metry powierzchni sprzedażnej (PUM, więcej nawet o 7%), bardzo wysoką jakość obiektu, a dodatkowo – dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy – profesjonalne przygotowanie projektu i przeprowadzenie inwestycji. Pekabex Development jest liderem w dziedzinie nowoczesnego budownictwa w Polsce, zapewniając generalne wykonawstwo inwestycji na najwyższym poziomie!

 

Nasza oferta

Nasza firma stale poszukuje partnerów dysponujących gruntami z przeznaczeniem na cele budowlane, zainteresowanych komercjalizacją posiadanych aktywów. Sami również pozyskujemy grunty zarówno pod szeroko rozumiane budownictwo przemysłowe, budownictwo magazynowe czy logistyczne, jak również budownictwo mieszkaniowe (budownictwo jednorodzinne, budownictwo wielorodzinne, budynki zamieszkania zbiorowego).

Aby pozyskiwanie gruntów pod inwestycje przyniosło jak największe korzyści każdą z naszych procedur rozpoczyna wnikliwa analiza zarówno biznesowa, jak i due dilligence. Dzięki temu, możliwa jest prawidłowa ocena ryzyka związanego z ewentualnym przejęciem, bądź fuzji. Dopiero po wypracowaniu odpowiedniej strategii negocjacyjnej z kontrahentem przechodzimy do zakupu samej nieruchomości. Kompleksowa obsługa inwestycji to także wszelkie procedury związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, a także środków finansowych, dzięki którym możliwe będzie zwieńczenie zleconego projektu.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny. Z tego też powodu, podczas obsługi inwestycji uważnie słuchamy zaleceń naszych partnerów, dostosowując dostępne projekty do ich potrzeb, i dopiero wtedy w naszych fabrykach powstają wszystkie elementy konstrukcji. Dzięki temu wzniesienie konstrukcji obiektu sprowadza się wyłącznie do montażu wykonanych już elementów. Zwieńczeniem generalnego wykonawstwa inwestycji jest oddanie gotowego budynku do użytku oraz jego komercjalizacja.

 

Korzyści, płynące ze współpracy z naszą firmą

W Pekabex doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów inwestycyjnych. Z tego też powodu, oferujemy Państwu szereg korzyści, dzięki którym proces pozyskiwania gruntów pod inwestycje przebiegnie w sposób efektywny, niezależnie od charakteru samego projektu. Ponieważ nad kompleksową obsługą inwestycji budowlanych czuwać będzie tylko jeden partner, współpraca przebiega w sposób klarowny i elastyczny, ułatwiając tym samym kontakt między obiema stronami.

Dzięki niższym kosztom, związanym z optymalizacją procesów budowlanych w technologii nowoczesnej prefabrykacji, opłacalność projektu jest zauważalnie większa. Sprawia to, że po oddaniu budynku do użytku bardzo szybko osiągną Państwo oczekiwany zwrot z inwestycji. Podczas obsługi inwestycji budowlanych dbamy także o to, aby każdy z budynków powstał w zgodzie z normami dotyczącymi ochrony środowiska. Zapewniamy także trwałość wykorzystanych materiałów oraz niskie ceny eksploatacji.

 

Przeprowadzamy i pomagamy przeprowadzać inwestycje z użyciem nowoczesnych technologii budowlanych. Świadomie i odpowiedzialnie wspieramy budownictwo i rozwój naszych Partnerów. Do dyspozycji Klientów jest zespół profesjonalistów, w skład którego wchodzą specjaliści od budownictwa, analizy i doradztwa biznesowego, inżynierowie oraz projektanci. Zapraszamy partnerów z całej Polski do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowej obsługi inwestycji i przekonania się, ile korzyści niesie ze sobą współpraca z rynkowym liderem!